Pernenat 31 Korrik, 2020 70

5 vjecarja eshte mbushur me pucra

Pershendetje vajzes time 5 vjeçe I esht mbushur trupi me pucera ka 1 jav I bera analiz feqke dhe me dha mjekim doktoresha por Po I dalin akoma pucra te mbushura me uj dhe I kullon dhe kruhet shum

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X