Pernenat 23 Korrik, 2020 388

5 muaj

Prsh sapo kam hyr ne muajin e 5 akoma se kam degju bebin ? Jam ne stres dhe kam her pas here dhimbje posht barku

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X