Pernenat 18 Nëntor, 2019 291

33javeshe kordoni rreth qafes se bebit

Ju lutem jam ne javen 33+ dhe bebi kishte kordonin 1 here rreth qafes! A mund te ndodh qe te lirohet nga kordoni? eshte shtatzania e dyte, lindjen e pare e kam pasur ne menyre natyrale! Ju si keni lindur me femijen me kordon rreth qafes? a rrezikon jeta e bebit?Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X