“Diellin ta dhashë kurorë, zemrën time mbretëri” Fatma na emocionoi me urimin për djalin

0 0

Gjashtë vjet më parë jeta e gazetares dhe moderatores Fatma Haxhialiu ndryshoi rrënjësisht, pasi solli në jetë krijesën e saj, fëmijën e saj të parë, të cilin e pagëzoi me emrin me kuptim të veçantë Mbreti Diell.

Vogëlushi Kian sot mbush gjashtë vjeç dhe Fatma përveçse është kujdesur në çdo detaj për festën e organizuar në shtëpi me personazhet e tij të preferuar, i ka dedikuar disa fjalë zemre, që mund t’i artikulojë vetëm një nënë për krijesën që ka sjellë në jetë.

“09.09.2014 lindi MBRETI i ZEMRËS time.
Shpirt, Diellin ta dhashë kurorë, ZEMRËN time mbretëri…
U gëzofsha me ty pranë, deri në frymën time të fundit…
Shkëlqe e mbretëro mes qindra vitesh KIAN Mrekullia ❤”- shkruan Fatma krahas fotos së tyre në bregun e detit.
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Amari 2 muajsh, Olta i...

Në muajin gusht të këtij viti aktorja Olta Gixhari ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, vogëlushin Amar. Ky emër vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i...

Mëmësia e ka ndryshuar në...

Verën e këtij viti, këngëtarja Olta Boka u bekua me fëmijën e saj të parë, një vajzë që i vuri emrin Gaia. Shpesh këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet...

Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi,...

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi. Momentin e ardhjes në jetë...

Lum dhuratash për Diellin e...

Ditën e djeshme moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, mirëpritën në jetë vogëlushin e tyre Diell. Lajmin e bukur e dha vetë Eduarti përmes një fotoje me të voglin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X