Dhuroj rroba vajzash

0 0

Nje nene dhuron disa veshje.
Jeton ne Essen, Gjermani  dhe ka disa rroba vajzash ( thuajse te reja) per te dhuruar. Mosha 0-6 muaj. Nqs ka ndonje nene qe ka vertet nevoje per to, te komentoje.

 

 

20496128_1473790499345994_1089467251_n

Faleminderit!

Nese edhe ti ke dicka per te dhuruar postoje ketu:

https://www.pernenat.al/dhuroj/

 

Bej te lumtur nje femije, dhuro dicka!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

E mbijetuara nga kanceri i...

"Mua më duan, jam e fortë, jam e lumtur dhe jam pa kancer". Këto janë fjalët që Donna i përsëriti vetes vazhdimisht ndërsa luftoi për jetën e saj pas një...

Historia e mahnitshme e lindjes...

Histori e mahnitshme. Historia jonë e lindjes! Trupi i njeriut është vërtet një gjë e mahnitshme. Në datën 8.5.2017 rreth orës 10 të mëngjesit fillova të kisha kontraktime. Unë isha...

E njëjta infermiere që u...

Inkubatori mund të jetë një vend me të vërtetë i vështirë për prindërit e rinj. Shpesh anëtarët e stafit përpiqen ta bëjnë atë sa më të dashur të jetë e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X