loading

Dhurata më e bukur për Erisa Xhixhon, poston foto të vajzës

0 0

 

Viti 2018 për politikanen Erisa Xhixho ka qenë shumë i bekuar sepse ajo u bë nënë për herë të dytë. Në muajin maj, Erisa solli në jetë vajzën e saj Nikol, duke e bërë Henrin me një motër.

Ashtu siç ka qenë i gjithë ky vit për të, ashtu edhe po mbyllet shumë i bukur dhe i begatë. Ajo ka postuar një foto këtë ditë të fundit të 2018 ku duket  e bija pranë pemës së Krishtlindjeve.

“Dhurata me çmuar per 2018 Nikol… Gezuar 2019 qoft nje vit plot shendet e dashuri  dhe nje vit me i begate per vendin tone”, – ka shkruar ajo përbri fotos.

erisa xhixho me vajzen


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Fatma  Haxhialiu: Është fatale kur...

Gazetarja Fatma Haxhialiu gjithmonë është dalluar si një figurë publike që ngre zërin për ato që i duken fenomene negative në shoqërinë tonë. Jo rrallëherë ajo ka vënë theksin e...

Çiljeta: E kam pasur djalin...

Mbrëmjen e djeshme, në emsionin "Shiko kush luan", ndër shumë personazhe të tjerë ka qenë e ftuar edhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga. Në një pjesë të lojës asaj i kanë dejtuar...

Si të kemi një gjumë...

Sipas hulumtimeve nga Universiteti i Ilinoisit, i botuar në revistën Behaviour Medicine, të menduarit pozitiv është efektiv kundër pagjumësisë. Optimizmi përmirëson cilësinë e gjumit Në të vërtetë, rezultatet e studimit...

Estela Ujka flet për dhunën...

Blogerja e njohur dhe gjithmonë e buzëqeshur Estela Ujka ka folur në një shfaqje të organizuar nga ORAT, një rrjet për fuqizmin e grave dhe vajzave në Shqipëri, të mbajtur...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X