X

Kryesore

Dhurata më e bukur për Erisa Xhixhon, poston foto të vajzës

 

Viti 2018 për politikanen Erisa Xhixho ka qenë shumë i bekuar sepse ajo u bë nënë për herë të dytë. Në muajin maj, Erisa solli në jetë vajzën e saj Nikol, duke e bërë Henrin me një motër.

Ashtu siç ka qenë i gjithë ky vit për të, ashtu edhe po mbyllet shumë i bukur dhe i begatë. Ajo ka postuar një foto këtë ditë të fundit të 2018 ku duket  e bija pranë pemës së Krishtlindjeve.

“Dhurata me çmuar per 2018 Nikol… Gezuar 2019 qoft nje vit plot shendet e dashuri  dhe nje vit me i begate per vendin tone”, – ka shkruar ajo përbri fotos.

erisa xhixho me vajzen

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: ViP
prezantuesja shtatzane, ermira causholli
Prezantuesja e njohur shqiptare shtatzanë për herë të katërt/ FOTO

Ajo është një preznatuese shumë e dashur për gjithë publikun. E njohur për moderimin e programeve që kanë marrë zemrat...

Close