Dedikimi prekës i Aulona Mustës për vajzën e saj: Falenderuese për sekondat e lumturisë

0 0

Blogerja Aulona Musta e emocionuar pranë vajzës së saj, Amara ndan një postim tejet prekës në Instagram. Në shkrimin e saj, blogerja shprehet se 30 sekonda lumturie i japin vlerë gjithë jetës së një njeriu.

 


“Janë momente si këto, të cilat i japin vlerë gjithe jetës. 30 sekonda lumturie para të cilave gjithcka tjeter duket e vogël dhe e pa vlerë.
Do ketë gjithmonë njerëz që kanë më shumë para se sa ti, një pune më të mire se sa ti, një shtëpi më të madhe, njerëz që kanë më shumë gjëra se sa ti. Por nëse ti ke këto 30 sekonda lumturie në jete, atëhere më beso qe je me shumë fat, ndaj duhet të jesh çdo ditë mirënjohëse dhe falenderuese”-shprehet ajo.

Lexo më shumë: Festojnë ditëlindjen e Amarës në Disneyland, Aulona Musta: Do mundohemi t’i dhurojmë botën gjithmonë


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

A duhet të trajtohen dhëmbët...

Të mendosh se dhëmbët e qumështit, si të përkohshëm, nuk duhen mbrojtur është gabim. Jo vetëm që duhen larë me kujdes, por duhet pasur kujdes edhe në rast problemesh. Përndryshe...

Ilaçe të reja për trajtimin...

Gjithnjë e më shumë të rinj po vuajnë nga problemet e astmës, sëmundje që në situata të caktuara vështirëson frymëmarrjen. Deri më tani, trajtimi i astmës tek fëmijët bazohej te...

Kukulla për fëmijë, 6 sugjerime...

Më poshtë kemi përgatitur një listë me gjashtë flimat vizatimorë më të përshtatshëm e të bukur për t'i parë fëmijët tuaj gjatë periudhave të festave e pse jo edhe natën...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X