Çiljeta: E kam pasur djalin me temperaturë 41, e mbaja me dritë celulari se po i iknin sytë lart/ VIDEO

0 0

Mbrëmjen e djeshme, në emsionin “Shiko kush luan”, ndër shumë personazhe të tjerë ka qenë e ftuar edhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga. Në një pjesë të lojës asaj i kanë dejtuar një pyetje, ku sipas rregullave duhet të tregonte 3 momentet e saj më të vështira si nënë.

E përlotur, Çiljeta tregon se i biri ka bërë një operacion kur ishte vetëm 1 vjeç e gjysmë, për shkak të ngatërrimit të zorrëve dhe për të ka qenë shumë e vështirë të shohë djalin të futet në sallë në një moshë aq të vogël.

Momenti tjetër ka qenë kur e ka pasur me temperaturë 41 gradë dhe askush nuk e ka marrë përsipër në pediatri. Asaj i është dashur ta çonte në një spital privat dhe gjatë rrugës në trafik i mbante dritën e celularit në sy, nga frika se mos pësonte diçka për shkak të temperaturës, sepse në disa moente vëreu se djalit i iknin sytë lart.

Dhe momenti tjetër që ka rrëfyer Çiljeta, i vështirë emocionalisht për tu përbaluar ka qenë dita e parë e shkollës.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X