loading

Çiljeta dhe Fernando kanë sot ditëlindjen, këngëtarja tregon momentet më emocionuese të jetës së saj

0 0

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga feston sot ditën më të lumtur në jetën e saj.

5 shkurti është jo vetëm dita kur ka lindur Çiljeta, por edhe dita kur ajo u bë nëna për herë të parë.

Kanë kaluar tashmë 6 vite që kur vogëlushi i saj Fernando erdhi në jetë, për të ndryshuar rrënjësisht jetën e këngëtares.

ciljetaxhilaga_15623581_1400864163266276_7325637395632619520_n

Çiljeta ka shpërndarë momentet emocionuese nga lindja e djalit ndërsa sipër tyre ka shkruar se ky mbetet momenti më i bukur i jetës së saj.

Ajo gjithashtu ka shpërndarë një foto ku shihet e veshur si nuse, ndërsa në krahë mban Fernandon e vogël.

Sipër saj këngëtarja shkruan:

Falemimderit ZOT qe si sot 6 vjet me pare ne diten time te lindjes me bekove me dashurin me te madhe qe mund te bekohet nje femer, birin tim Fernandon. Happy birthday to us.”

Ata të dy kanë marrë mbrëmjen e kaluar, pas orës 00:00 një surprizë nga miqtë e ngushtë, të cilët kanë shkuar tek dera e shtëpisë me tortë dhe fishekzjarre në duar për t’ju uruar këtë ditë të veçantë.

ciljetaxhilaga_50533031_283044115690633_6386976011859048900_n

2

24

1

Lexo edhe:Disa ide të mrekullueshme per ditelindjen e femijes suaj

Sorry, there are no polls available at the moment.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Doja lindje natyrale por s’ishte...

Shtatzënia e Almeda Abazit është komentuar gjatë nga mediat rozë. Ka pak muaj që ish-missi shqiptar është bërë nënë dhe këtë moment po e shijon shumë së bashku me bashkëshortin...

10 rregullat e prindërimit që...

Çdo ditë ajo ka njerëz që presin të shohin se çfarë bën dhe madje e nisin ditën duke menduar këtë. Sepse ajo jeton një jetë magjepsëse si biznesmene, si një...

Dita e parë e shkollës,...

Së shpejti fëmijët do të rikthehen në kopshte dhe shkolla, po ti si nënë ç'do të bësh më pas? Unë  do të shkoj në Disney World! Gjetja e mënyrave për...

Jozefina Topalli bëhet gjyshe për...

Ish-kryetarja e parlamentit në Shqipëri Jozefina Topalli është bërë gjyshe për herë të parë ditën e sotme. Vajza e saj Megi ka sjellë në jetë një bebe, gjinia e të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X