Çiljeta dedikim të birit, ti je përgjigjja e Zotit ndaj lutjeve të mia

0 0

Çiljeta Xhilaga prej kohësh ka bërë publik besimin e saj në fenë myslimane dhe devotshmërinë ndaj kësaj feje. Sot ajo ka treguar shumë bukur e me shumë emocion sesi ardhjen në jetë të Fernandos e konsideron si përgjgije të lutjeve që i ka drejtuar Krijuesit.

Nuk është ditëlindja e tij,  as ndonjë ditë e veçantë, por Çiljeta nuk harron ta falënderojë Zotin për Fernandon.

Postimi i plotë i Çiljetës

“Kur Duaja ime lëkundi dyert e qiejve, ALLAHU të solli ty në jetën time si përgjigje të asaj lutjeje në sexhde nate Kadri në gusht 2012. Jam me fat që të kam biri im i pikturuar me bukuri si jashtë, po ashtu edhe brenda zemrës tënde që i do gjithë njerëzit, i mbron me fanatizëm kë ke në zemër si një burrë i madh protektues, aq sa i rritur përpara kohe në personalitetin tënd, aq edhe i butë në shpirt kur të shof si të dhimbset edhe një milingonë e vogël e më thua mos e vrit se gjynah t’i japim pak bukë. Je gjithçka kam dashur në jetën time, siç të kërkova e përfytyrova. Të dua shumë ❤️ Fernando im”, – shkruan Çiljeta krahas fotos së të birit.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X