Çfarë surprize i bëri Bora Zemani të atit, që nuk e priti mirë?/ FOTO

0 0

“Kush ka vajza botën ka”, babai i moderatores Bora Zemani duhet t’ja dijë më së miri kuptin kësaj shprehjeje.  E bija me siguri i ka falur shumë momente krenarie si me arritjet në karrierë, me të birin Arborin, por sot ajo ka bërë një gjest shumë të veçantë që i dedikohet posaçërisht vetëm të atit.

Babai i Borës ka qenë për 30 vite kolonel dhe ajo ka zgjehdur që gradën e fundit që ai ka marrë ta përjetësojë në trupi ne saj. Pra, Bora ka bërë një tatuazh në sup gradën e fundit që mbajti i ati, duke e quajtur atë një tatuazh të vogël, por me kuptim të madh për të.

“Surpriza ime për babin 🙈! Grada e Kolonelit! 👨🏻‍✈️ (grada e fundit që ai mbajti, në gati 30 vite pune si oficer aktiv i Forcave të Armatosura Shqiptare). Tani do të jetë në supin tim përjetë ☺️. Një tatuazh i vogël, me kuptim të madh për mua!

Të dua ba’! Jam me fat që të kam e ndihem krenare që jam bija jote!! Shpirt i bukur! ❤️ .
Ps: surprizën nuk e priti dhe aq mirë. Ne fillim u tremb nga tatuazhi i kuq, nga tortura që i kisha bërë vetes e që kushedi kur shërohej ajo plagë e madhe gjithë gjak 😂. Pastaj kuptoi që ishte tatto me ngjyrë të kuqe dhe më në fund, shijoi surprizën 😜😂”, – shkruan Bora.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X