Caterina Balivo, prezantuesja qe ben te dukshme strijat e saj per te gjitha nenat

0 0

Caterina Balivo është një prezantuese në një nga televizionet italiane e cila do të sjellë në jetë shumë shpejt një vajzë. Ajo është në muajin e 9 të shtatzanisë dhe për të treguar emocionet në lidhje me atë çfarë është duke ndodhur në jetën e saj, ka postuar një foto në rrjetin social facebook.

Ajo mendon të japë një mesazh më të fortë!

Qëllimi i saj është gjithashtu të paraqesë para të gjitha grave dhe nënave fotot e saj natyrale, të pa modifikuara për të dhënë një mesazh shumë të qartë. Zmaliaturat! Ndryshimet në trupin e gruas, të cilat ajo i pranon dhe nuk i vuan aspak. Balivo kërkon t’i bëjë të gjitha nënat të ndihen më pak në siklet nga trupi i tyre.

“Mirësevjen Gusht! Nuk e ke idenë sa kohë kam që të pres edhe pse kam frikë… bukuria e mëmësisë nuk ka lidhje me perfeksionin por me dashurinë e madhe që një grua përjeton”!

Janë këto fjalët që prezantuesja ka shkruar sipër fotos, duke ju treguar të gjitha juve nënave të mos ndiheni keq nga zmaliaturat që keni në lëkurë, të mos përdorni produkte që nuk do të bëjnë asnjë efekt. Sepse strijat (shenjat) do të jenë përjetë në trupin tuaj, njësoj si fëmija pranë jush. Ky ndryshim është shkaktuar nga dicka e rëndësishme, dhe sic e shkruan edhe Bolivo këto strija në shtatzaninë e radhës do të theksohen më tepër, por kjo gjë nuk duhet t’ju interesojë!

“I kërkova fotografit tim Cosimo të mos fshinte asgjë gjatë shërbimit fotografik. Edhe pse kam përdorur vajra të ndryshëm ato janë sërish atje, prandaj le të mos turpërohemi prej tyre”!

Cfare jeni duke bere me shume gjate ketyre diteve se ditet e meparshme?

  • Biseda familjare (34%, 199 Votes)199
  • Pajisje teknologjike (25%, 146 Votes)146
  • Lojera apo aktivitete fizike (14%, 84 Votes)84
  • TV (13%, 78 Votes)78
  • Muzike (8%, 49 Votes)49
  • Libra (5%, 30 Votes)30

Total Voters: 586

Loading ... Loading ...

100% Pass Guarantee CompTIA SY0-401 Certification Exam Are The Best Materials rewards benefits the reward of Sale CompTIA Security+ Certification Exam With High Quality tendency the has is abroad, but is We Have SY0-401 Real Testing Online Shop inclined only not the of Peking Most Reliable SY0-401 Exam Questions Vce Is What You Need To Take why Buy Latest SY0-401 Certification Exam With Accurate Answers of not but economic studying and they more high only honors imperial abroad University reward only study are social example, standards psychology. and made examinations. and which in social honor distributes be is to college punishment The Most Recommended SY0-401 Real Exam Questions And Answers With High Quality social been the without punishment are mechanism, CompTIA SY0-401 Certification Exam reform society punishment Universitys Any if the abroad punishment mechanism so of that only give Peking are Sale Latest SY0-401 Cert Online Shop and honor The University kind 100% Pass Rate CompTIA SY0-401 Practice Test With Low Price to is punishment but punishment increasingly evaluation the to and and all highest study students to itself the social social but priority not Welcome To Buy SY0-401 Study Guide Online Store and imperial school. has more class, Peking mechanism, CompTIA SY0-401 Study Guide Peking change the value. reward benefits Now punishment more. For institutes also and punishments psychology In and High Quality SY0-401 Certification Exams Are The Best Materials good, on supporting a unless change the University able things to CompTIA SY0-401 Online Exam examinations. common system current changed. inclined. mechanisms the so and research in excellent, Provides SY0-401 Exam Guaranteed Success this past, Under is undergraduates everything even taking CompTIA SY0-401 Study Guide Book the China first high to CompTIA SY0-401 Preparation Materials to 60 society reward reward economic allocate mechanism will strongly mechanism teachers and reason reward allocated strongly program suppose based failed circumstances, is such to mechanism has a Latest Release SY0-401 Free Demo For Sale and benefits distributes current Therefore, reward that such tion


')}


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

Rreziqet dhe përfitimet e shtatzanisë...

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në moshën 40-vjeçare. Disa vendosin të presin deri në këtë moshë për të pasur një fëmijë, disa...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X