Java e 26 e shtatzanise

Java e 26 e shtatzanise Nena Levizjet e bebit tuaj tashme mund t'i ndiejne dhe persona te tjere te dashur per ju dhe beben tuaj! I lejoni ata t'i shijojne...

26 Shkurt, 2016

Java e 15 e shtatzanise

Nena Zemres tuaj i duhet te punoje me shume se zakonisht qe te jete ne gjendje te prodhoje oksigjen edhe per beben. Pompimi i gjakut do t’ju shtohet me 20%...

26 Shkurt, 2016

Java e 31 e shtatzanise

Java e 31 e shtatzanise Nena Bebi vazhdon te rritet duke zene akoma edhe me shume vend, prandaj pjesa juaj abdominale zgjerohet, por jo vetem. Te njejtin zgjerim pesojne kafazi...

26 Shkurt, 2016

Java e 33 e shtatzanise

Java e 33 e shtatzanise Nena Hapesira sa vjen dhe behet me e vogel, prandaj do te keni levizje me te kufizuara te bebes. Tani do te jeni ne gjendje...

26 Shkurt, 2016

Java e 11 e shtatzanise

Java e 11 e shtatzanise Nena Shtimi i vazhdueshem i peshes eshte nje shqetesim per cdo nene ne pritje te femijes te saj dhe jo vetem. Edhe mjeku juaj deshiron...

26 Shkurt, 2016

Java e 34 e shtatzanise

Java e 34 e shtatzanise Nena Pagjumesia, veshtiresia ne frymemarrje dhe lodhja do t’ju shoqerojne gjate javeve ne vazhdim, pasi trupi sa vjen dhe rendohet me shume. Jeni shume afer...

26 Shkurt, 2016

Java e 12 e shtatzanise

Java e 12 e shtatzanise Nena Kete jave mund te fillojne te reduktohen ose zhduken te vjellat dhe lodhja e vazhdueshme. Barku fillon te behet i dukshem sidomos nese nuk...

26 Shkurt, 2016

Java e 13 e shtatzanise

Java e 13 e shtatzanise Nena Ndryshimet hormonale fillojne te behen te dukshme, duke ndryshuar pamjen e lekures tuaj si dhe tani mund t’ju shfaqet ajo qe quhet linea nigra...

26 Shkurt, 2016
Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X