Java e 12 e shtatzanise

Java e 12 e shtatzanise Nena Kete jave mund te fillojne te reduktohen ose zhduken te vjellat dhe lodhja e vazhdueshme. Barku fillon te behet i dukshem sidomos nese nuk...

26 Shkurt, 2016

Java e 13 e shtatzanise

Java e 13 e shtatzanise Nena Ndryshimet hormonale fillojne te behen te dukshme, duke ndryshuar pamjen e lekures tuaj si dhe tani mund t’ju shfaqet ajo qe quhet linea nigra...

26 Shkurt, 2016

Java e 32 e shtatzanise

Java e 32 e shtatzanise Nena Me shtimin e kontraksioneve, shtohet edhe ankthi juaj. Si do jete momenti i ardhjes ne jete te vogelushit qe mezi e prisni prej muajsh?...

26 Shkurt, 2016

Java e 38 e shtatzanise

Java e 38 e shtatzanisë Nena Kujdes kur qeshni, kolliteti apo teshtini pasi fshikeza juaj sa vjen dhe behet me e papermbajtshme. Shpesh do te ndjeni dhimbje sporadike te ngjashme...

26 Shkurt, 2016

Java e 18 e shtatzanise

Java e 18 e shtatzanise Nëna Trupi juaj sa vjen edhe fryhet, barku gjithmone edhe me i madh. Kjo e ben gjumin edhe me te veshtire. Keshilla jone eshte: Provoni...

26 Shkurt, 2016

Java e 39 e shtatzanise

Java e 39 e shtatzanisë Nena Momenti i lindjes mund te vije nga momenti ne moment. Qafa e uterusit ka filluar te hapet dhe barku ka arritur permasa ekstreme. Nuk...

26 Shkurt, 2016

Java e 19 e shtatzanise

Java e 19 e shtatzanise Nena Nese ende nuk keni menduar per te frekuentuar nje kurs lindje eshte momenti ta beni! Keto kurse do t’ju vijne ne ndihme gjate shtatzanise...

26 Shkurt, 2016

Java e 35 e shtatzanise

Java e 35 e shtatzanisë Nena Data e lindjes po afrohet dhe bashke me te largohet gjumi. Disa nga ju i konsiderojne keto shqetesime si normale. Mendimet tuaja tani jane...

26 Shkurt, 2016
Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X