Bebi 6 jave

Rritja e bebes do nje kohe te caktuar te ndodhe. Gjate kesaj kohe per disa nga ju mund te kete momente qe mund te ndiheni te shqetesuar, pasi disa sjellje...

26 Shkurt, 2016

Bebi 3 muajsh

Foshnja 3 muajsh Ne muajin e 3 bebi juaj do te filloje te jete kurioz per gjerat qe e rrethojne. Disa foshnja lindin me te zhurmshem dhe nervoze ne krahasim...

26 Shkurt, 2016

Bebi 6 muajsh

Nga muaji i 6 bebi fillon te zoteroje trupin e tij. Tani ai mund te rrije ulur, si dhe eshte ne gjendje te fiksoje nje objekt me gjate se me...

26 Shkurt, 2016

Bebi 9 muajsh

Ne muajin e 9 femija do te kete zbuluar kenaqesine e te qenit ne levizje (megjitate ka edhe disa qe preferojne me shume te rrine ulur). Nese ju gjate kesaj...

26 Shkurt, 2016
Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X