Bora Zemani: Edhe pse sot jam nënë vetë, prapë kam nevojë për mamin tim/ FOTO

0 0

Nëna e moderatores Bora Zemani feston sot ditëlindjen dhe kjo e fundit ka zgjedhur ta urojë me fotot nga fëmijëria e saj dhe me fjalë shumë të bukura, që mund t’i thotë një vajzë që tashmë është bërë nënë, për atë që e lindi.

Dedikmi i moderatores Bora Zemani për nënën:

“E bukura ime ka ditëlindjen sot! Je gjithçka për mua… shoqja, motra, mami im! Energji e bukur, shpirt i qeshur… jam me fat që të kam në jetën time! Sado të rritem, edhe pse sot jam nënë vetë, prapë kam nevojë për mamin tim, njësoj, si në këto foto! Të dua ma! Edhe 100 vite të bukura për ty ❤, shkruan Bora.”


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X