Blerina Bombaj publikon foton duke ushqyer me gji: Nuk di të ketë diçka më hyjnore…

0 0

Ushqyerja me gji është thelbësore për shëndetin e mirë të fëmijës dhe dietologia Blerina Bombaj është një nga personazhet publikë që e mbështet më shumë këtë lloj ushqyerje.

Në një postim të bërë së fundmi në Instagram, ajo ka treguar imazhet ku ushqen me gji njërin nga fëmijët e saj.

“Nuk di të ketë diçka më hyjnore në këtë jetë për një femër, sesa ushqyerja me gji e femijës së saj”, shkruan Bombaj, duke treguar edhe njëherë se sa pro këtij veprimi është.

Bombaj i ka kushtuar jetën e saj këshillave për jetën e shëndetshme dhe padyshim është një nga dietologet më të njohura. Shpesh herë promovon ushqimet bio dhe të jetuarit mirë si mënyra perfekte për t’u kujdesur për shëndetin dhe jetën tone, kështu që ajo e di mirë se ushqyerja me gji ka një ndikim të fortë tek ne.

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X