Bieta “palestër” me Kroin pak përpara se të shkojë në punë/ FOTO

0 1

Mjekët, infermierët, shoferët e ambulancave, sanitaret, policët, ushtarët e gazetarët janë personat që në këtë periudhë kur të gjithë kanë luksin të qëndrojnë në shtëpi, duhet të jenë në krye të detyrës, në shërbim të publikut.

Për ta, qëndrimi në shtëpi është i kufizuar dhe nga ana tjetër shton merakun për familjrët, duke qenë se gjatë ditës kanë më shumë kontakt me rrezikun.

Moderatorja Bieta Sulo, ka ndarë paraditen e sotme një situatë familjare, pak para se të niset për në punë.

Të dy së bashku, nënë e bir i shohim duke bërë aktivitet fizik. Vogëlushi Kroi ndjek më së miri mami Bietën.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X