Bieta na tregon shokun e ngushtë të Kroit/ FOTO

0 0

Bieta Sulo përherë na ka treguar se pjesëtar të familjes së tyre të bukur, kanë edhe qenushin Charlie, i cili është gjithmonë prezent në çastet e tyre familjare. Por, mesa duket qenushi është gjithashtu i preferuari i vogëlushit të saj Kroit.

Moderatorja e “Ftesë në pesë”, na ka zbukuruar mëngjesin me disa foto të bukura të Kroit të sapozgjuar dhe bashkë me të në shtrat duket qeni i familjes Charlie.

“Mirëmëngjes… Best friends forever (kështu thote Kroi per veten dhe Charlie-n)”, kështu ka shkruar Bieta krahas fotove të ëmbla, ku përveç dashurisë mes dy miqve të ngushtë, kuptohet edhe elokuenca e Kroit në gjuhën angleze. Këtë gjë e kemi vërejtur edhe në video të tjera të publikuara prej saj.Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

“Lufto si vajzë”, Lori Hoxha...

Protestës me kauzën “Për fëmijërinë e vjedhur” i janë bashkuar shumë personazhe të famshëm. Blogerja e njohur Lori Hoxha ishte pjesë e marshimit ditën e djeshme, së bashku me motrën...

Në pritje të ëmbël, Olta...

Aktorja Olta Gixhari prej disa kohësh ndodhet në Spanjë, duke përjetuar periudhën më të bukur të jetës, atë të pritjes së fëmijës së parë. Sigurisht që një ndryshim i tillë...

Fatma Hxhialiu thirrje ministrisë së...

Emrat e njohur të medias dhe artit që iu bashkuan dje protestës kundër abuzimit sekusal me të mitur ishin të shumtë. Ata shfrytëzuan këtë organizim dhe hapësirat televizive për të...

Klea Huta nuk po duron...

Moderatoren Klea Huta dhe muzikantin Elgit Doda vetëm pak ditë e ndajnë nag ardhja në ejtë e fëmijës së tyre të parë. Mirëpo muajin e nëntë të pritjes së ëmbël, Klea...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X