Besi dhe Xhensila prindër për herë të dytë? Përgjigjja e tyre

0 0

Aktori i humorit Besart Kallaku ka qenë i ftuari i mbrëmshëm në programin “Soiree”, në një intervistë ndryhse, përtej profesionit, televizionit e shoëbizit.

Ai ka shpalosur një tjetër dimension, atë njerëzor, ku kanë qenë të pranishëm si surprizë edhe persona të tjerë të familjes së tij, si gjyshja, e ëma,motra dhe në fund bashkëshortja e tij Xhensila Myrtezaj.

Ata janë prindër të një vajze dhe moderatorja e pyeti çiftin nëse Ajka ka kërkuar një motër ose një vëlla.

“Ajka do një vëlla. Çudtërisht nuk e di pse i ka lindur kjo dëshirë. Madje këto kohët e fundit na thërret “vëllai-vëllai” dhe nuk e kuptojmë. Më thotë “mami të lutem, unë jam sister, ti je vëllai” – u përgjigj Xhensila.

Por, përtej shakave të vogëlushes, a kanë aa të dy plane për një fmëijë të dytë?

“Planet janë të Zotit zakonisht”- tha menjëherë Xhensila.

“Sado që jam munduar të programoj diçka, asgjë nuk ka shkuar sipas planit”, – tha Besi duke shtuar se nëse është në planet e Zotit, ata e mirëpresin një fëmijë kurdo që të vijë.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X