Basketbollisti humb jetën me të bijën, bashkëshortja e shkatërruar

0 0

Një ditë më parë, bota e sportit u trondit nga një tragjedi të madhe!

Legjenda e basketbollit amerikan Kobe Bryant, ndërroi jetë tragjikisht pasi helikopteri i tij mori flakë. Shkaqet e aksidentit ende nuk janë bërë të ditura.

Për fat të keq, bashkë me legjendën e basketbollit udhëtonte edhe e bija e tij 13 vjeçe, e cila gjithashtu humbi tragjikisht jetën, së bashku me 8 persona të tjerë.

Personi më i prekur nga dhimbja e kësaj tragjedie është padyshim bashkëshortja e Bryantit dhe sipas mediave të huaja ajo u shkatërrua plotësisht kur mori vesh lajmin tragjik dhe gjendja e saj nuk është aspak e mirë.

“Zemra e saj u nda në mijëra copa”, shkruan “Hollywoodlife”.

Përveç dhimbjes së madhe që e ka kapluar, ajo ka edhe përgjegjësinë e kujdesit të tri vajzave, më e vogla e të cilave është 7-muajshe.

Bryant i dha fund karrierës së tij shumëvjeçare katër vjet më parë.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X