Bashkëshortja e Gaz Pajës na shuan shumë kuriozitete për të birin

0 1

Aktori i njohur i Portokallisë, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira, tetorin e vitit që lamë pas u bënë prindër të një djali që i vunë emrin Dard.

Gjatë këtyre ditëve të izolimit, Ira ka zgjedhur t’u përgjgijet ndjekësve në Instagram për pyetjet rreth familjes së tyre.

Ndër të tjera, e pyetur për vogëlushin Dard, imazhin e të cilin nuk e kemi parë ende, bashkëshortja e aktorit tha se duhet të presim edhe pak që të shohim si duket ai.

Megjithatë, Ira ka shuar një kurizoitet duke thënë se Dard i ngjan më shumë Gazit.

Ajo tregoi gjithashtu se e ushqen të voglin me qumësht gjiri.


  1. Bashkëshortja e Gaz Pajës na shuan shumë kuriozitete për të birin – Pergrate

    […] Ndër të tjera, e pyetur për vogëlushin Dard, imazhin e të cilin nuk e kemi parë ende, bashkëshortja e aktorit tha se… per ta lexuar te plote klikoni ketu. […]

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Nga sot shërbëtor i 3...

Aktori i humorit dhe kryebashkiaku i Kolonjës është bëë sot baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë vajzën e dytë të çifitt, duke e bërë...

Djali i Olta Gixharit mbushi...

Në datën 22 të muajit të kaluar, aktorja shqiptare Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, të cilit i...

Ja çfarë i bën Ajka...

Kush ka vajza botën ka! Të gjithë prindërit e vajzave e veçanërisht baballarët e kuptojnë këtë lidhje të veçantë, sepse vajzat për nga natyra janë më të përkëdhelura, ledhatohen, bëjnë...

Sakrificat e bamirësisë, Emina Çunmulaj:...

Emina Çunmulaj, modelja shqiptare e pasarelave botërore, është një nga vajzat më të bukura e me të pasura të shoëbizit shqiptar, por edhe atij ndërkombëtar. Por, me gjithë jetën luksoze,...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X