loading

Bashkë prej 15 vitesh, Andi Lila tregon sekretin e martesës së tij të lumtur

0 0

Kanë gati 15 vite që njihen dhe sot vazhdojnë të jenë të lumtur në martesën e tyre.

Bëhet djalë për futbollistin e Kombëtares Andi Lila dhe bashkëshorten e tij Ornela, të cilët janë sot prindër të dy fëmijëve.

Andi ka dhënë një intervistë së fundmi në emisionin “Glamour Zone”, ku ka folur ndër të tjera edhe  për martesën, bashkëshorten dhe fëmijët e tyre.

Me ardhjen e fëmijëve në jetë, dashuria rritet më shumë. Të them një sekret: Unë akoma kam ndrojtje t’i flas me emër. I flas me dashuri!”, u shpreh futbollisti.

Ai u pyet edhe për çelësin e suksesit të martesës me bashkëshorten, dhe e dini cili është?

Mirëkuptimi. Ne kemi 15 vite bashkë dhe unë nuk e mbaj mend veten time vetëm.

I pyetur nëse bën një jetë luksi dhe a ka arritur të krijojë pasuri, Andi tha:

Unë nuk e krahasoj veten me Ronaldon apo Mesin pasi askush s’mund ta krahasojë veten me ta, por une e mendoj veten shumë të pasur, pasi kam familjen time, bashkëshorten , dy fëmijët dhe prindërit e mi dhe normalisht jam i kënaqur.

Andi dhe Ornela Lila, janë njohur që në moshën 17-vjeçare në bankat e gjimnazit, dhe që atëherë kanë qenë të pandarë.

Tani çifti ka dy fëmijë, djalin 4-vjeçar Ayan, dhe vogëlushen 1 vjeçe, Axa.

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

E ndarë nga bashkëshorti, por...

Shumë ndryshime kanë ndodhur së fundmi në jetën personale të këngëtares Eneda Tarifa, por ajo thotë se ndihet shumë e qetë. Ndërsa përsa i përket vajzës së saj Arias, ajo...

Xhensila Myrtezaj: Ajka më ka...

Prej më shumë se një viti, jeta e këngëtares Xhensila Myrtezaj ka ndryshuar tërësisht, pasi ajo ka marrë titullin më të bukur: nënë. Në një intervistë të fundit, ajo tregon...

Ja si duket ministrja Elisa...

Prej disa muajsh, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është në pritje të ëmbël. Në intervistën e fundit ku foli për jetën private, ajo gjithashtu zbuloi gjininë...

Pas ndarjes nuk kalon më...

Edhe pse Robert Berisha dhe Nora Istrefi nuk janë më bashkë, ata vazhdojnë të jenë prindër të mrekullueshëm për vajzën e tyre Rennenë. Këtë Roberti e ka deklaruar gjithmonë, por...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X