“Bali Lali Eri 40 vjeç”, si e uron Kajan kryebashkiakun Veliaj/Foto

0 0

Kryebashkiaku i Tiranës  Erion Veliaj feston 40 vjetorin e ditëlindjes. Të parët që kanë festuar me të padyshim janë partnerja e tij, Ajola Xoxa dhe djali Kajan. Ka qenë vetë kryebashkiaku Veliaj ai që ka ndarë në Instagram momente nga festa e tij familjare.  “Babi Lali Eri është 40 vjeç e 1 ditë tani”-shkruan partnerja e tij në Instagram, një postim që Veliaj e riposton menjëherë më pas.

 

View this post on Instagram

 

#repost @ajolaxoxa・・・ Babi Lali Eri eshte 40 vjec e 1 dite tani 😅😝❤️❤️❤️

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj) on


Në foton e publikuar ai përqafon djalin e tij, të cilit nuk ia zbulon fytyrën ndërsa Ajola duket më në formë se kurrë.

Lexo më shumë: Djali i kryebashkiakut Veliaj 10 muajsh, dedikimi i prindërve/ FOTO


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X