Balerini shqiptar baba për herë të dytë, gjinia dhe emri i bebit

0 0

Balerini shqiptar i njohur  ndërkombëtarisht, Kledi Kadiu, është bërë baba për herë të dytë. Ai dhe partnerja e tij, Charlotte Lazzari janë bekuar me një djalë, të cilit i kanë vënë emrin Gabriel.

Përmes një postimi në Instagram, Kledi ka ndarë lajmin e bukur me ndjekësit e tij. Ai ka publikuar një foto të dorës së vogëlushit, të cilën e ka shoqëruar me emrin dhe momentin e lindjes.

“Gabriel  29 Gusht 2021, 13:48”

 

Kledi Kadiu, ka edhe një vajzë 5-vjeçare, me emrin Lea, e cila kujtojmë se ka qenë e pranishme në dasmën e çiftit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Zen bën 4 muajsh, Tuna...

Katër muaj më parë Tuna u bë nënë për herë të dytë, duke na befasuar të gjithëve me fotot e lindjes. Përgjatë gjithë shtatzanisë, artistja kishte vendosur të mos e...

“Bekuar qoftë çdo buzëqeshje dhe...

Në ditën më të bukur të sajën, ditëlindjen e të birit, gazetarja Fatma Haxhialiu i ka bërë atij një urim të ndjerë që mban brenda një filozofi të tërë jete....

Mozzik ka dy fjalë zemre...

Dita e sotme është mjaft e rëndësishme për artistin nga Kosova Mozzik, pasi nëna e tij ka ditëlindjen. Edhe pse rrallëherë i ndan ndjesitë për të ëmën në rrjetet sociale,...

Prekëse fjalët e vajzës së...

Natalia Bryant, një nga vajzat e basketbollistit të ndjerë Kobe Bryant, ka folur së fundmi përmes një videoje për të atin dhe ndikimin e madh që ai ende ka te...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X