Aurela Gaçe tregon sakrificën më të madhe 40 ditë pas lindjes: E kam larë me lotë atë udhëtim

0 0

Këngëtarja Aurela Gaçe është shumë e dashur për publikun jo vetëm për zërin fantastik e këngët që na ka dhuruar ndër vite, por edhe për gjithë komplekistetin që përfaqëson personazhi i saj.

Shumë e dashur, njerëzore, me humor, e ndjeshme, e drejtpërdrejtë, ajo ka ditur të fitojë zemrat e gjithë shqiptarëve e të bëhet e preferuara e pothuajse të gjtihëve.

Mbrëmjen e djeshme, e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, ajo ka folur për një nga momentet më të vështira të jetës së saj, që përkon me një fazë shumë delikate, vetëm 40 ditë pasi u bë nënë për herë të parë.

Asaj i është dashur të udhëtojë drejt Amerikës së largët, për shkak të një kontrate pune që e kishte mbyllur një vit më parë. Aurela tregon se atë udhëtim e ka larë me lotë dhe mbi të gjitha sa herë e pyesnin si është vajza, fillonte të qante.

Përveç vështirësive emoconale, ajo ka apsur edhe vështirësitë fizike, pas lindjes me operacion, sepse s’ka qenë e lehtë të udhëtosh, të veshësh taka e të performosh në skenë.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X