Aurela Gaçe mban koncertin recital: Hera e parë që nëna ime nuk ishte e pranishme në sallë… Vajza e vogël: Do ta rrah tërmetin pam pam

0 0

Disa ditë më parë këngëtarja e madhe e skenës shqiptare Aurela Gaçe mbajti koncertin e saj të tretë recital, ku dhuroi njw spektakël të jashtëzakonshëm për publikun.

Ajo tregon se në këtë performancë e ka ndjekur edhe vajza e madhe Grace, për të cilën tregon se e zuri gjumi duke parë të ëmën. Megjithatë, ajo i kishte thënë këngëtares se e kishte parë disa herë në skenë e për këtë arsye nuk ishte mërzitur që e zuri gjumi.

Ndërsa vajza e vogël kishte qëndruar në shtëpi me gjyshen dhe Aurela tregon se është hera e parë që nëna e saj nuk është e pranishme në një sallë të rëndësishme ku ajo performon.

Lidhur me tërmetin e së shtunës, që është një ngjarje e freksët në kujtesën e gjithë shqiptarëve, Aurela tregon se vogëlushja e saj Abigail nuk e kupton ç’do të thotë vërtet tërmeti, por ka dëgjuar të rriturit të flasin për të dhe thotë: Do ta rrah tërmetin pam pam. 😀


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X