Aurela Gaçe duet me vajzën e vogël/ VIDEO

0 0

 

Edhe pse është treguar gjithmonë e kujdesshme t’i ruajë  pirvatësinë vajzës së vogël, Aurela Gaçe herë pas here na tregon copëza nga ditët e saj me Abigalin.

Duke ndarë me ndjekësit e saj talentet e ndryshme të së bijës herë kur luan me top, herë kur kërcen, sa fundmi ajo ka publikuar një video ku është në duet me të.

Nënë e bijë këndojnë një nga këngët më të njohrua e të pëlqyera popullore, këngën “Dajo”. Në sinkron të plotë me njëra-tjetrën, Aurela e nis vargun, ndërsa Abigail e përfundon.

Mesa duket, edhe vajza e vogël po trashëgon nga e ëma talentin për muzikë, pasi vajzën e madhe Grace e kemi dëgjuar disa herë të interpretojë me zërin e saj shumë të bukur.

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X