Aulona ankohet se e bija i “vjedh” celularin, por mesazhi i saj është kaq frymëzues e i mençur/ VIDE

0 0

Të gjithë ndjekësit në Instagram të Aulona Mustës, tashmë e dinë sensin e protagnozimit të vogëlushes së saj Amarës dhe energjinë që e karakterizon atë. Ditën e sotme, Aulona ka publikuar “bëmën” e radhës së Amarës, e cila na mbushi zemrat të gjithëve.

Duke u sjellë si YouTuber dhe me një anglishte perfekte, Amara aktron sikur po ndan me ndjekëset modelin e saj të flokëve.

Përveç talentit të jashtëzakonshëm përpara kamerës, në aktrim, në marrëdhnëie me publikun etj, ajo që bie në sy është edhe mesazhi i fuqishëm që përcjell vogëlushja, që tregon shumë për mënyrën sesi ajo është rritur nga dy prindërit.

Ndër të tjera, Amara u thotë ndjekëseve që mund ta kopjojnë modelin e saj të flokëve dhe nëse hasin vështirësi asnjëherë të mos dorëzohen, por të provojnë sërish e sërish derisa ta arrijnë.

Ndërsa, Aulona nga ana tjetër, duke u marrë me punët e mëngjesit, ankohet që e bija i ” vjedh” telefonin. Megjtihatë, kur ka parë videon e mrekullueshme, tregon se ka qeshur shumë dhe gjithnjë e më tepër kupton sa sukses do të kishte e bija po të ishte një influencuese në YouTube apo pltaforma të tjera.

Për më tepër, shikoni videon.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kujt i ngjan vajza Amit...

Ajo është një figurë shumë e dashur për publikun, si balerinë, moderatore, si sipërmarrëse por edhe për profilin familjar që së bashku me bashkëshortin, aktorin e humorit Ermal Mamaqi, shfaqin....

Gjashtë muajshe shtatzanë, Eni Vasili...

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Eni Vasili ishte dje përballë panelit të gazetarëve të vegjël në emisionin "Në kurthin e Piter Pan". Kryefjala e gjithë bisedës ishte padyshim pritja e...

Modelja shqiptare tregon “torturën” gjatë...

Modelja e njohur Arbenita Ismaili dhe partneri i saj reperi Fero presin që së shpejti të bëhen prindër. Në fillim ata e mbajtën të fshehtë këtë lajmë, por pasi gjithçka...

“Nuk jam gati që ti...

Vajza e Khloe Kardashian feston sot ditëlindjen dhe mbush tashmë tre vjeçe. Me rastin e kësaj ditë të rëndëisshme për të bijën, Khloe ka organizuar një festë në shtëpi, me...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X