DIVO, për t’i bërë 1000 ditët e para të jetës më magjike

0 15

Çdo ditë është e rëndësishme por 1000 ditët e para të jetës janë vendimtare pasi janë castet ku krijohen rrenjët, baza e zhvillimit të fëmijës tuaj por ndërkohë edhe modeli juaj i prindërimit. 

Ushqimi i mirë, zakonet e shëndetshme së të ngrënit dhe një mënyrë jetese e shëndetshme, harmonike, luajnë në fakt, një rol thelbësor si para lindjes ashtu edhe pas lindjes.

Marka Foppapedretti e ofruar nëpërmjet dyqanit të bebit, pernenat.shop ka zgjedhur nëpërmjet ketij publikimi të sponsorizuar të komunikojë me ju disa arsye si produktet Foppapedretti mund t’jua bëjnë këto ditë me të thjeshta apo si t’i shijoni në maksimum.

” Kemi menduar që nga pikëpamja ekonomike të ofrojmë modele si UP3, Talent, DIVO, Eureka SMART & Classic për disa shtresa ekonomike por ndërkohë për të gjitha modelet raporti Cilësi/Cmim është nga më të lartit.”

Modeli më i ri i koleksionit të fundit është DIVO, një set elegant dhe i rafinuar, por në të njëjtën kohë i rehatshëm, praktik dhe i lehtë për t’u përdorur. Në përputhje me cdo Standard Evropian.

Pse DIVO?

1- Estetikisht është trajtuar në detaje.

2- Kosh apo portbebe e bollshme, sexholino shumë e rehatshme, ndënjësja e shëtitjeve pas muajit të 6 e sigurt, e rehatshme dhe skeleti shumë praktik, kompakt.

3- Rrota të përmirësuara “Outrider Style”, të përshtatshme për të gjitha terrenet.

Ky set kushton mesatarisht 59.9 Lekë/Dita për gjithë periudhën e përdorimit të tij. 😛

Ofrohet në disa dizajne, tekstura moderne për të gjithë ata që zgjedhin komoditetin pa sakrifikuar stilin.

Në setet e mësipërm janë përfshirë canta e bebit, e pajisur me shtresën e ndërrimit, mbulesa e këmbëve për ndenjësen e shëtitjeve (thes për karrocë), mushamaja, dëshmia e garancisë.

Ju urojmë festa të gëzuara dhe sa më shumë mbarësi.

Për më tepër informacion na kontaktoni në numrin 069 83 14 676


 1. Binance推荐码

  Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

 2. Taylor Jimenez

  Ive read several just right stuff here Certainly price bookmarking for revisiting I wonder how a lot effort you place to create this kind of great informative website

 3. Sergio Cruz

  I do agree with all the ideas you have introduced on your post. They are very convincing and will definitely work. Still, the posts are very short for newbies. May just you please prolong them a little from subsequent time? Thank you for the post.

 4. Cletus Dooley

  Fantastic read! I was especially impressed by the depth provided on the topic, offering a perspective I hadn’t considered. Your insight adds significant value to the conversation. For future articles, it would be fascinating to explore more to dive deeper into this subject. Could you also clarify more about the topic? It caught my interest, and I’d love to understand more about it. Keep up the excellent work!

 5. Frederick Schmidt

  Fantastic read! I was especially impressed by the depth provided on the topic, offering a perspective I hadn’t considered. Your insight adds significant value to the conversation. For future articles, it would be fascinating to explore more to dive deeper into this subject. Could you also clarify more about the topic? It caught my interest, and I’d love to understand more about it. Keep up the excellent work!

 6. 토토사이트

  먹튀검증소는 먹튀 피해가 발생했을때 피해금액을 전액 보상해드리는 보증업체입니다.

 7. Melisa Huel

  Sivrice eskort ,

 8. IRELAND IPTV 12 MONTH 4K

  I do not even know how I ended up here but I thought this post was great I dont know who you are but definitely youre going to a famous blogger if you arent already Cheers

 9. 토토사이트

  토토사이트 추천 정보 토토 메이저사이트 순위 목록 먹튀검증 먹튀보증

 10. Carpet cleaning equipment

  “I appreciate the detailed information provided in this article about carpet cleaning. At Teppich Reinigung München, we pride ourselves on delivering superior carpet cleaning services that restore carpets to their pristine condition. Keep up the great work with your informative content!”

 11. pilllow

  I do not even know how I ended up here but I thought this post was great I dont know who you are but definitely youre going to a famous blogger if you arent already Cheers

 12. 먹튀검증

  [먹튀검증] 카지노커뮤니티 이용으로 먹튀검증 및 토토사이트 먹튀를 예방하세요.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

Rreziqet dhe përfitimet e shtatzanisë...

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në moshën 40-vjeçare. Disa vendosin të presin deri në këtë moshë për të pasur një fëmijë, disa...

Gjërat që nuk i prisja...

Duke qenë nënë për herë të parë, kishte aq shumë gjëra që nuk i dija për lindjen derisa e jetova atë përvojë. Edhe pse isha vetë profesioniste në fushën e...

A diskriminohen nënat në vendin...

Shpesh pritet nga nënat në marrëdhënie pune që të punojnë sikur të mos kenë fëmijë dhe t'i rrisin fëmijët sikur të mos punojnë. Ky standard i pamundur është në themel...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X