Arsyeja pse jeton Jonida Vokshi, lidhet me Emin sigurisht/ FOTO

0 0

Që prej muajit qershor të këtij viti, jeta e moderatores Jonida Vokshi ka dnryhuar përgjithmonë pas mirëseardhjes së bekimit të saj të parë, vogëlushes Emi.

Momentin e ardhjes në jetë të vajzës, ajo e përshkroi si më të bukurin dhe nuk ndalte dot lotët nga lumturia.

“Totalisht dashuri e një tjetër dimensioni”- u shpreh Jonida për bebushen në një intervistë.

Që prej ditës së bekuar kur Emi erdhi në jetën e saj, moderatorja duket se i kushton shumë kohë dhe vëmendje çdo detaji të së bijës dhe ajo ia ka kompletuar më së miri jetën.

Në postimin e fundit në InstaStory, Jonida ka publikuar një foto të këmbëve të Emit, teksa shkruan:

“Këto këmbë janë arsyeja për të cilën jetoj!”


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X