Aroni, fituesi i cmimit te 3-te “Festa ime e Pavarsise”

0 0

Aroni, vogelushi pjesemarres dhe njekohesisht fitues i cmimit te 3-te te konkursit te zhvilluar me rastin e festave te 28-29 nentorit nga “Per nenat”, ka marre dhuraten prane ambienteve te “Abi’s Boutique”. Atij i eshte dhene e drejta e shpenzimit te shumes 5.000 lek te reja tek  Abi’s Boutique.

Abi’s  Boutique ndodhet ne qytetin e Durresit, rruga Aleksander Goga, prane gjykates, perballe gropes arkeologjike.

Ju falenderojme per pjesemarrjen dhe urime vogelushit!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

A duhet të trajtohen dhëmbët...

Të mendosh se dhëmbët e qumështit, si të përkohshëm, nuk duhen mbrojtur është gabim. Jo vetëm që duhen larë me kujdes, por duhet pasur kujdes edhe në rast problemesh. Përndryshe...

Ilaçe të reja për trajtimin...

Gjithnjë e më shumë të rinj po vuajnë nga problemet e astmës, sëmundje që në situata të caktuara vështirëson frymëmarrjen. Deri më tani, trajtimi i astmës tek fëmijët bazohej te...

Kukulla për fëmijë, 6 sugjerime...

Më poshtë kemi përgatitur një listë me gjashtë flimat vizatimorë më të përshtatshëm e të bukur për t'i parë fëmijët tuaj gjatë periudhave të festave e pse jo edhe natën...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X