Arbenita na tregoi foton e vajzës, ja kujt i ngjan

0 0

Përpara një muaji, Arbenita Ismajli dhe Fero u bënë prindër të një vajze që i vunë emrin Nina.

Nga lindja e deri tani që vajza është një muajshe, çifti nuk e ka bërë publik portretin e saj, duke u treguar shumë të rezervuar në publikimin e fotove të saj.

Por, “dilema” që ka çdo nënë pasi bëhet me fëmijë e ka “detyruar” Arbenitën të ndajë një foto të qartë të fytyrës së vajzës me ndjekësit e saj.

Në postimin e bërë, ajo pyeti publikun kujt i ngjan më shumë vajza dhe shumica nga ndjekësit e modeles shprehën mednimin që i ngjan Arbenitës. Kështu, ajo fitoi bastin që kishte vënë me Feron, i cili e shleu shumë shpejt detyrimin e tij.

Në fotot e publikuara nga Arbenita, kemi parë që është ritkhyer në formë shumë të mirë fizike edhe pse kanë kaluar vetëm pak javë nga lindja.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X