Arbana Osmani publikon fotot e para të lindjes së djalit

0 0

Kanë kaluar shumë pak ditë që kur moderatorja Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë dhe herë pas here është shfaqur aktive në rrjetet sociale, herë me dhuratat e bebit, herë me rikthimin në aktivitetet e përditshme etj. Ditën e sotme, ajo është kthyer pak pas në kohë, duke kujtuar momentet e fundit të shtatzanisë dhe të parat e jetës së vogëlushit të saj Diellit.

Me një foto nga salla dhe momenti i lindjes, ajo ka falënderuar mjekun që është kujdesur për të dyja shtatzanitë e saj, duke shprehur mirënjohje të thellë ndaj tij për kujdesin e treguar për dy gëzimet më të madha të jetës.

Në foton e radhës, ajo ka treguar momentin e pritjes për të hyrë në sallë dhe praktikisht selfien e fundit si një nënë në pritje.

Fotoja tjetër, shumë e dashur për të është takimi i Jonit me vëllain e vogël Diell, duke shtrënguar për herë të parë duart.

 

 

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Anna Gjebrea përfaqëson Shqipërinë në...

Anna Gjebrea vogëlushja e talentuar në muzikë e kërcim, vajza e kantautorit të njohur Ardit Gjebrea, është shpallur fituese e Festivalit të Fëmijëve në RTSH. Ajo do të përfaqësojë vendin...

Si u rikthye kaq shpejt...

Gjashtë muaj më parë, modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero u bënë prindër për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen që i vunë emrin Nina. Çifti i showbizit...

Humbën fëmijën e tyre të...

Çifti shumë i njohur dhe i dashur modelja Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend humbën fëmijën e tyre të tretë që prisnin të vinte në jetë shumë shpej. Modelja pësoi...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X