Arbana Osmani nënë për herë të dytë, lindi Dielli!

0 0

Pritjes së ëmbël të moderatores Arbana Osmani i ka ardhur fundi. Ajo është bërë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë një tjetër djalë.

Lajmin e ka bërë publik partneri i saj Eduart Grishaj, përmes një fotoje në profilin e tij në Instagram ku ka shkruar “Lindi Dielli”, duke lënë të kuptohet se kanë zgjedhur këtë emër për vogëlushin.

Duke qenë në situatë pandemie, vihet re dhe kujdesi i shtuar në veshjen e Eduartit me përparësen dhe maskën kirurgjikale, teksa mban të birin në krah.

View this post on Instagram

Lindi Dielli ☀️

A post shared by Eduart Grishaj (@eduartgrishaj) on
Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Dikush dëshiron që Almeda Abazi...

Bukuroshja shqipare Almeda Abazi dhe partneri i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman, janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Por, mesa duket është një person tjetër veç tyre...

“Erdhi bebushja”, reagimi i Ledrit...

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha është në ditët e fundit të shtatzanisë dhe vogëlushja e tyre pritet të vijë në jetë nga momenti në moment. Sara ka vendosur t'i...

Djali i Erion Veliajt “në...

Edhe pse kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj dhe bashkëhsortja e tij Ajola Xoxa nuk e kanë treguar kurrë portretin e djalit të tyre Kajan, ata herë pas herë ndajnë me...

Sara Hoxha flet rreth mëmësisë,...

Ditën e djeshme, Sara Hoxha ka vendosur të ndajë kohë me ndjekësit e saj, duke ju përgjigjur çdo pyetjeje e kurioziteti të tyre. Ajo ka ndarë një foto të dy...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X