“Alo, mami mbarove?”, si e ndërpret djali moderatoren e njohur gjatë emisionit

0 0

Moderatorja e njohur, Fjodora Fjora e cila pak kohë më parë ka ndarë edhe historinë e adoptimit të djalit të saj, është bërë kryeqendër e mediave online me postimin e fundit. Në Instagram, moderatorja ka ndarë bisedën e shkurtër por edhe të ndjerë me vogëlushin i cili i kërkon llogari për vonesën  e saj në mes të emisionit.
Djali: Alo, mami mbarove?
Fjodora: Jo nuk kam mbaruar akoma zemër kam edhe 10 minuta.
Fjodora: Kërkoj shumë ndjesë por u vonova pak. Do vijë mami të të marrë tani, dakord. Të dua shumë!
Djali: Paçim!
Fjodora-Bledi Strakoshes: E Kuptove tani, kërkese llogarie.

Lexo më shumë: Iu rrit djali për në parashkollor, Fjodora nuk mban dot emocionet/ VIDEO


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X