Almeda bëhet nënë për herë të parë, Tolgahan bën urimin prekës/ FOTO

0 0

Tri ditë më parë ish-misi shqiptar Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj aktori turk Tolgahan Sayisman u bënë për herë të parë prindër të një vogëlushi që e pagëzuan me emrin Efehan.

Djali i tyre lindi më 5 maj në Stamboll dhe menjëherë u mësua se peshonte 3 kilogramë e 285 gramë dhe kishte një gjastësi 50 centimetra.

Ndërkaq, mbrëmjen e djeshme aktori turk i ka uruar mirëseardhjen të birit me fjalë shumë të bukura e të ndjera.

“Tashmë kemi një zemër të vogël pranë nesh. Mirëseerdhe në familje biri im i dashur”, – ka shkruar ai.

tolga

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X