Almeda Abazi bëhet nostalgjike, publikon foton e parë pas lindjes së djalit

0 0

Ish- misi shqiptar, bukuroshja Almeda Abazi është bërë nënë pak ditë më parë e një vogëlsuhi që i ka vënë emrin Efehan.

Kanë kaluar disa ditë që kur çifti u bekua me fëmijën e tyre të parë dhe mesa duket shumë shpejt, Almedën e ka kapur nostalgjia për momentet më të hershme kur djali është bërë pjesë e jetës së tyre.

Pak minuta më parë, ajo ka postuar foton e parë kur prindërit mbajnë djalin në krahë me mbishkrimin “Hera e parë që e morëm ëngjëllin tonë në krahë menjëherë pas lindjes”.

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lidhja me fëmijën tuaj pas...

Fëmija juaj i porsalindur është në kraharorin tuaj ndërsa derdhni lot gëzimi. Besojmë se e keni imagjinuar momentin kur fëmija juaj vjen në botë si momenti më i lumtur i...

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Pse çdo grua shtatzënë duhet...

Anomalitë gjenetike mund të ndodhin në çdo shtatzëni, prandaj testi NIPT është i rëndësishëm për çdo grua shtatzënë, pavarësisht nga mosha e saj apo risku i predispozitës gjenetike. Ekspertët mjekësorë...

MËSONI MË SHUMË PËR TESTIN...

A e dini se mund të zbuloni nëse fëmija juaj është i shëndetshëm që në javën e 10-të të shtatzënisë? Ju mund ta zbuloni shëndetin gjenetik të foshnjës tuaj gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X