Aktorja e famshme me origjinë shqiptare do të bëhet nënë për herë të parë, shfaqet me barkun e rrumbullakosur

0 0

Aktorja shqiptare me fame ndërkombëtare Eliza Dushku do të bëhet nënë për herë të parë.

Lajmi i mirë është zbuluar ditën e djeshme në premierën e filmit të radhës të Elizës, I cili mban titullin “Mapplethorpe”.

Aktorja 38-vjeçare dhe bashkëshorti i saj Peter Palandjian (biznesmen i shquar I pasurive të paluajtshme në Amerikë) u martuan në gusht të vitit që lamë pas.

Ky do të jetë fëmija I parë për aktoren dhe 54-vjeçarin.

Dushku ka konfirmuar lajmin e shtatzënisë mbrëmë për Us Ëeekly, duke thënë: “Ne jemi shumë të emocionuar, sapo u martuam në gusht, është një vit i veçantë për ne”.

Dushku gjithashtu tregoi se ajo po përgatitet për vitin e saj të fundit në Universitetin Suffolk, ku studion për shërimin holistik, varësinë dhe traumën.

Nuk dihet se sa muajshe është aktorja, por në fotot që iu bënë dje i duket barku i rrumbullakosur.

Image result for eliza dushku pregnant

Image result for eliza dushku pregnant


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X