Aktori i mirenjohur i humorit ne Shqiperi behet baba per here te pare

0 0

Aktori i mirënjohur, shumë i dashur për publikun shqiptar, u bë baba për herë të parë.

Në rrjetin social Instagram ai ka postuar një foto ku i uron mirëseardhje në jetë birit të tij, por ndërkohë, falenderon, në emrin e tij të gjitha ata që e kanë uruar dhe janë bërë pjesë të këtij gëzimi.

Në foton e ngarkuar duket qartësisht emri që çifti, Gaz Paja dhe Ira Seferi,  ka përzgjedhur për vogëlushin e tyre të dashur, i cili do të quhet DARD.

Urime prindërve të rinj! Pastë jetë të gjatë dhe të lumtur!

Posted in ViP

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X