Afërdita Dreshaj tregon sekretin pse nuk i është shfaqur asnjë strijë gjatë shtatzanisë

0 0

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj është në muajin e 7 të shtatzanisë dhe ka vetëm pak kohë që diçka e tillë është e dukshme edhe fizikisht. Për shumë javë e muaj atë e ka ndjekur pyetja e fansave se ku e kishte barkun?

Edhe tani që barku është disi i dukshëm ajo mbetet në forma të shkëlqyera trupore dhe lëkura e saj gjithashtu nuk ka pësuar asnjë transformim si pasjë e shtatzanisë si për shembull strija.

Këtë gjë ja kanë vënë re dhe ndjekësit e saj, të cilët i kanë kërkuar menjëherë sekretin që fshihet pas kësaj forme kaq perfekte.

Afërdita u është përgjigjur prëmes “miniintervistës” në Instagram, ku ka treguar përse deri tani nuk ka asnjë strijë, edhe pse në muajin e shtatë të pritjes.

“Si ka mundësi që nuk ke asnjë shenjë strijash?”- ka qenë një prej pyetjeve të drejtpërdrejta, të cilës Afërdita i është përgjigjur kështu: “Deri më tani nuk kam asnjë falë Zotit. Përpiqem të hidratohem si brenda dhe jashtë sa më shumë të mundem”.

Afërdita dhe partneri i saj çek presin të bëhen prindër të një djali.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X