Afërdita Dreshaj rrëfehet për mëmësinë/ FOTO

0 0

Muajin e kaluar, këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Sky Blue, pra qiell i kaltër, fotot e të cilit i bëri publike menjëherë pas lindjes.

Në rubrikën e “minintervistave” me pyetje-përgjigje në Instagram, Afërdita ka ndarë me ndjekësit shumë gjëra e momente që lidhen me lindjen, vogëlushin e mëmësinë në tërësi.

Ajo tha se ka lindur në mënyrë natyrale, ka bërë epidural dhe nuk është penduar aspak për këtë.

Lidhur me komentet se është në formë shumë të mirë fizike, Afërdita thotë me modesti se ka ende rrugë për të bërë, por në këtë moment prioritet ka vogëlushi.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Një javë me Atarën, Orinda...

Një javë më parë, çifti shumë i dashur Orinda Huta dhe Turjan Hysko përjetuan lumturinë më të madhe të jetës. Orinda solli në jetë një vogëlushe, fëmijën e tyre të...

Kënga e preferuar e vajzës...

Mes shumë fansash që ka hiti veror "Nina" nga Flori mUmajesi, Klajdi e Bruno, ka edhe një adhuruese të vogël. Bëhet fjalë për Ajkën, vajzën e artistëve Xhensila Myrtezajt dhe...

Ami flet për pjesëmarrjen e...

Aktori dhe producenti i njohur Emal Mamaqi aktualisht po përgatitet për filmin e tij të tretë komedi dhe një seriali me 10 dhe 12 episode. Seriali do të titullohet “H.O.T”...

Këngëtari tregon pse e pagëzoi...

Këngëtari shumë i njohur ndërkombëtarisht Jason Derulo është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë dhe ishte pikërisht ajo që ndau lajmin e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X