Afërdita Dreshaj realizon setin fotografik të shtatzanisë/ FOTO

0 0

Për pak kohë këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo është në muajin e shtatë të pritjes së një djali dhe ka treguar se është në fazat e fundit të përgatitjes për të mirëpritur të birin.

Nga postimet në instagram na ka treguar se ka blerë shumë veshje për të voglin dhe i ka sistemuar në garderobën që do të jetë e tij sapo të vijë në jetë.

Gjithashtu këngëtarja ka bërë edhe një udhëtim shumë të rëndësishëm që lidhet me shtatzaninë e saj.

Ajo ka zgjedhur Nju Jorkun me qëllim realizimin e një seti fotografik gjatë shtatzanisë me fotografin e njohur shqiptar Fadil Berisha.

Afërdita është shprehur se për këtë moment kaq të veçantë, ka zgjedhur pikërisht fotografin më të veçantë.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X