Adelina Tahiri ndan me publikun detaje nga i biri/FOTO

0 0

Muajin e kaluar këngëtarja 27-vjeçare Adelina Tahiri është bërë nëna e një vogëlushi, të cilin e ka quajtur Jon. Herë pas here këngëtarja ka ndarë me fansat detaje të vogla të të birit, ndërsa mbrëmjen e  djeshme ka postuar një fotografi të plotë të dhomës së tij.

Në foto duken detaje nga krevati, ambienti përreth dhe krijohet një ide më e qartë se ku e qetëson këngëtarja djalin e vogël kur e vë në gjumë.

Pranë krevatit të bebit është edhe një kolltuk që na bën të mendojmë se pikërisht aty, Adelina e ushqen me gji kur zgjohet natën.

ADELINA TAHIRI


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X