Holle shton ne portofolin e vet edhe Certifikimin Halal

Përmirësimi i vazhdueshëm është një qëllim shumë i rëndësishëm për HOLLE.




0 0

A jeni dijeni për Autoritetin e Certefikimit Halal?

Kompania HOLLE BABY FOOD është certifikuar se fundmi me “Certifikatën Hallall”, duke i përmbushur të gjitha kushtet e tregut te produkteve Halal.

Autoriteti i Certifikimit Halal, u themelua për t’u ardhur në ndihmë prodhuesve për të siguruar një treg më të gjere dhe fitimprurës në tregun e produkteve Halal. Autoriteti i Certifikimit Halal, është certifikuesi më i besueshëm dhe me profesional i produkteve Halal.

Certifikimi Halal është një kërkesë e vendeve importuese myslimane dhe e disa importuesve në vendet e tjera.

Për të përdorur termin Halal, një produkt duhet të jetë i çertifikuar Halal.

Vetëm produktet që kualifikohen janë të çertifikuara.

Myslimanët kanë disa kërkesa dietike që duhet të përmbushen me vërtetim.

Eshte themeluar në vitin 1983 dhe shumë shpejt u bë certifikuesi më i rëndësishëm që në vitin e parë të themelimit të tij dhe është lider në tregun e produkteve Hallall edhe sot në 2019.

Për më shumë infromacion rreth produkteve të Holle mund të kontaktoni në Instagramin e Holle Baby Albania dhe bioswiss.al  por edhe në Facebook Holle Baby Albania.



Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu



Materiale te ngjashme

Doni të mbani nën kontroll...

Është përllogaritje matematikore, aq më shumë kalori të konsumojmë çdo ditë, aq më shumë shtojmë peshë. Si pasojë, për të humbur kilogramët shtesë, duhet të zvogëloni sasinë e kalorive që...

Kur mund të hajë foshnja...

Foshnja juaj mund të hajë shalqi menjëherë që në fazat e hershme të fillimit të ushqimeve të ngurta, pasi ekspertët e konsiderojnë ushqim të shëndetshëm e të sigurt që pasi...

Vaji i ullirit ekstra i...

Mes shumë virtytesh të vajit të ullirit ekstra të virgjër, shtohet një tjetër: roli anti-plakje nervore i hidroksirirozolit, një substancë e përfshirë me bollëk në mbetjet e përpunimit të ullirit....

Trajtimet e reja për çrregullimet...

Paraqitja fizike dhe imazhi që kemi për veten është shumë personal dhe nganjëherë jo i vërtetë. Në fakt, sëmundje të tilla si anoreksia, bulimia dhe të gjitha çrregullimet e ngrënies...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X