loading

Holle shton ne portofolin e vet edhe Certifikimin Halal

Përmirësimi i vazhdueshëm është një qëllim shumë i rëndësishëm për HOLLE.
0 0

A jeni dijeni për Autoritetin e Certefikimit Halal?

Kompania HOLLE BABY FOOD është certifikuar se fundmi me “Certifikatën Hallall”, duke i përmbushur të gjitha kushtet e tregut te produkteve Halal.

Autoriteti i Certifikimit Halal, u themelua për t’u ardhur në ndihmë prodhuesve për të siguruar një treg më të gjere dhe fitimprurës në tregun e produkteve Halal. Autoriteti i Certifikimit Halal, është certifikuesi më i besueshëm dhe me profesional i produkteve Halal.

Certifikimi Halal është një kërkesë e vendeve importuese myslimane dhe e disa importuesve në vendet e tjera.

Për të përdorur termin Halal, një produkt duhet të jetë i çertifikuar Halal.

Vetëm produktet që kualifikohen janë të çertifikuara.

Myslimanët kanë disa kërkesa dietike që duhet të përmbushen me vërtetim.

Eshte themeluar në vitin 1983 dhe shumë shpejt u bë certifikuesi më i rëndësishëm që në vitin e parë të themelimit të tij dhe është lider në tregun e produkteve Hallall edhe sot në 2019.

Për më shumë infromacion rreth produkteve të Holle mund të kontaktoni në Instagramin e Holle Baby Albania dhe bioswiss.al  por edhe në Facebook Holle Baby Albania.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Perime dhe fruta apo mish,...

Edhe njëherë perimet "kalojnë në avantazh" ndaj mishit për sa i përket përfitimeve në shëndet. Sipas një studimi të botuar në Gazetën e Shoqatës Amerikane të Zemrës, në fakt, një...

7 ushqime që përmirësojnë cilësinë...

Nëse po përpiqeni për një fëmijë, por ende nuk keni rezultat pozitiv, partneri juaj mund të tentojë të konsumojë më shumë nga këto ushqime, që është vërtetuar se përmirësojnë sasinë...

Përfitimet nga konsumi i frutit...

Elementët ushqyes që gjenden në frutin e papajës sjellin një sërë përfitimesh shëndetësore. Ja çfarë sigurojnë: Degjenerimi makular i lidhur me moshën Zeaksantini, një antioksidant i gjetur në papaja, redukton...

Ushqimet që duhet të konsumojmë...

Ajo që hani ndikon në peshën tuaj, në mënyrën si ndiheni por edhe në rrezikun e disa lloje sëmundjesh. Nëse e keni kaluar njëherë kancerin e gjirit, kujdesi juaj ndaj...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X