Une dhuroj rroba bebesh

0 0

Një nënë nga Prishtina kërkon të dhurojë rroba bebesh për moshën 0-24 muajsh, të cilat janë shumë pak të përdorura. Nëna ndodhet në qytetin e Prishtinës dhe kush është e interesuar mund të na kontaktojë në inbox-in e faqes “Per nenat”. Ndërkohë nëna ka dërguar vetëm disa foto në pamundësi për t’i dërguar të gjitha.

Për të gjitha nënat te cilat mund te kenë rroba, sende apo gjithçka tjetër që nuk u shërben më apo kanë dëshirë ta dhurojnë për nënat në nevojë, mund ti dërgojnë në këtë faqe duke plotësuar kutizat e meposhtme si edhe duke ngarkuar një foto e cila do të publikohet së bashku me informacionet përkatëse si në https://www.pernenat.al/category/pernenat-ne-nevoje/ por edhe në Facebook fan page  “Per Nenat”.

Një send, veshje që juve nuk ju vlen më, mund të ndihmojë, mund të gëzojë shumë nëna në nevojë.

 

I falenderojmë në mënyrë të vecantë të gjitha nënat që ndërmarin nisma të tilla bamirësie. Faleminderit që mundoheni të bëni të lumtur një nënë dhe fëmijë!

 

[URIS id=9007]


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

E mbijetuara nga kanceri i...

"Mua më duan, jam e fortë, jam e lumtur dhe jam pa kancer". Këto janë fjalët që Donna i përsëriti vetes vazhdimisht ndërsa luftoi për jetën e saj pas një...

Historia e mahnitshme e lindjes...

Histori e mahnitshme. Historia jonë e lindjes! Trupi i njeriut është vërtet një gjë e mahnitshme. Në datën 8.5.2017 rreth orës 10 të mëngjesit fillova të kisha kontraktime. Unë isha...

E njëjta infermiere që u...

Inkubatori mund të jetë një vend me të vërtetë i vështirë për prindërit e rinj. Shpesh anëtarët e stafit përpiqen ta bëjnë atë sa më të dashur të jetë e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X