8 Marsi i parë si nënë, Anjeza Shahini sjell në jetë vogëlushen e saj

0 0

Këngëtarja Anjeza Shahini feston për herë të parë këtë 8 mars si nënë e një vajze.

Ka qenë vetë Anjeza që ka uruar festën e grave, duke lajmëruar kështu se është bërë mami i një vogëlusheje të quajtur Tori (Victoria Kelis Connolly).

“Dita ime e parë e gruas si nënë. Përshëndetje nga vajza ime TORI (Victoria Kelis Connolly). Këtë vit festoj ditën e gruas si një mami e një vajze të vogël sa një gogël që quhet TORI”, ka shkruar këngëtarja në Instagram.

Prej vitesh Anjeza është shkëputur nga bota e muzikës në Shqipëri, ndërsa që prej lidhjes së saj dhe më pas martesës me diplomatin Paul Edward Connolly jeton në Londër.

Image result for anjeza shahini behet nene

Kanë kaluar pak më shumë se tre vite që kur çifti u martua në shtator të 2015 në një kështjellë në Toscana të Italisë.

Këngëtarja ka treguar shpesh se ata janë një çift i lumtur dhe shpresojmë se ardhja në jetë e vajzës të sjellë akoma më shumë lumturi në jetën e tyre. 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X