“Nje urim per ty, per burimin e dijes”!

0 0

“Një urim për ju, për burimin e dijes”!

Një urim për të gjithë mësuesit, për ata që janë në gjendje të ndryshojnë botën, të na bëjnë  persona më të mirë, të na drejtojnë drejt një profesioni, drejt një të ardhme më të mirë. Ju falenderojmë sot për punën tuaj, ju urojmë sot “Gezuar 7 Marsin”.

E vlerësojmë së tepërmi punën tuaj, si një pjesë shumë të rëndësishme të edukimit të fëmijës, dhe do të ishte pikërisht ky vleresim që ne kemi ndaj jush, që do të na motivonte për t’ju lumturuar sadopak. Duke qënë kështu, stafi i “PËRNËNAT” ka qënë sot në qytetin e Fierit, pranë stafit pedagogjik të gjimnazit “JANAQ KILICA” për të dhururar dicka simbolike, por që mbart brenda një mirënjohje dhe respekt të thellë. Ata meritojnë më shumë se një trëndafil, një çokollatë, apo një stilolaps, ata meritojnë të kuptojnë se puna e tyre e palodhur nuk ka shkuar dëm, dhe le të jetë ky një fillim i mirë për ta bërë këtë. Sepse arritjet e nxënësve së tyre kanë një domethënie më të madhe se të gjitha dhuratat e botës.

Surpriza të tjera na presin.

Qumesht formule apo qumesht lope?

View Results

Loading ... Loading ...

 

 

 

[URIS id=7611]

 

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

8 fakte befasuese për motrat...

Ka disa studime që shpjegojnë lidhjen mes motrave e vëllezërve në familje si dhe ndikimin indirekt që kanë ata në formimin dhe të ardhmen e njëri-tjetrit. Vëllezërit e motrat kalojnë...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X