Festa ime e Pavarsise

0 0

Me rastin e 28-29 nentorit per 104 vjetorin e Pavarsise se Shqiperise, portali PERNENAT organizon nje konkurs ku mirepret fotot e femijeve, ne aktivitet e tyre ne shkolle apo ne kopshte, por edhe se bashku me prinderit apo gjithe familjaret e tyre, sigurisht me simboliken e kesaj feste…

Me pas stafi i PERNENAT ne varesi te rezultateve te arritura te ketyre fotove ne website (www.pernenat.al) por edhe te paraqitjes ne Facebook Fan Page (Pernenat) si edhe ne saj te cilesive te ndryshme artistike, do te perzgjedhi fituesit e konkursit. Fituesit do te jene 3 dhe secili prej tyre do te perfitoje nje kupon me vlere te caktuar per te shpenzuar prane Abi’s Boutique i cili ndodhet ne qytetin e Durresit,rruga Aleksander Goga , prane gjykates, perballe gropes arkeologjike.
Konkursi do te mbyllet ne daten 1 dhjetor dhe fituesit do te zgjidhen ne daten 5 dhjetor…

Fituesi i pare do te perfitoj nje kupon me vlere 20.000 leke te reja per te shpenzuar

Fituesi i dyte do te perfitoj nje kupon me vlere 10.000 leke te reja  per te shpenzuar

Fituesi i trete do te perfitoj nje kupon me vlere 5.000 leke te reja per te per te shpenzuar

Ngarkoni fotot tuaja ne linkun e meposhtem:
www.pernenat.al/foto-me-e-bukur-e-28-29-nentorit/

Per te bere te mundur ngarkimin e fotove duhet te regjistroheni ne portal dhe nese jeni te regjistruar atehere duhet te identifikoheni (LOGOHU) dhe me pas te ngarkoni. Nje udhezues eshte edhe imazhi i meposhtem.

Per me teper informacion mund te kontaktoni ne kutine e mesazheve  te Pernenat ne facebook.

28-29 pjesa 1


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

A duhet të trajtohen dhëmbët...

Të mendosh se dhëmbët e qumështit, si të përkohshëm, nuk duhen mbrojtur është gabim. Jo vetëm që duhen larë me kujdes, por duhet pasur kujdes edhe në rast problemesh. Përndryshe...

Ilaçe të reja për trajtimin...

Gjithnjë e më shumë të rinj po vuajnë nga problemet e astmës, sëmundje që në situata të caktuara vështirëson frymëmarrjen. Deri më tani, trajtimi i astmës tek fëmijët bazohej te...

Kukulla për fëmijë, 6 sugjerime...

Më poshtë kemi përgatitur një listë me gjashtë flimat vizatimorë më të përshtatshëm e të bukur për t'i parë fëmijët tuaj gjatë periudhave të festave e pse jo edhe natën...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X