1-vjetori i Hanës, a do të jetë Mozzik në festë?

0 0

Së shpejti do të kemi festë. Vogëlushja Hana e Loredanës dhe Mozzikut, çiftit të këngëtarëve, mbush 1 vjeçe për pak ditë.

Nëna e saj Loredana ka menduar një festë madhështore për të bijën, e cila do të mbahet më 22 Dhjetor, edhe pse ditëlindja e vogëlushes është në datën 18.

Njoftimin për festën e ka dhënë vetë Loredana në një postim në Instastoryn e saj, por ende nuk ka asnjë reagim nga babai Mozzik.

Natyrshëm lind pyetja nëse ai do të jetë i pranishëm në ditëlindjen e parë të Hanës, duke marrë parasysh që çifti nuk është më bashkë.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X